tło

czwartek, 26 marca 2020

Zmiana adresu bloga

Szanowni czytelnicy mojego bloga!

Minęło już 5 lat odkąd zaczęłam dzielić się z Wami relacjami z odkrywania mniej lub bardziej znanych zakątków Polski i Europy. W 132 wpisach przeszliście ze mną wiele kilometrów dróg, obserwując otoczenie moimi oczami. Nasyciliście serca przestrzenią razem ze mną. Bardzo Wam za to dziękuję i doceniam każdy komentarz jaki tu zostawiliście. Nadszedł czas zmian. Moje podróże zatoczyły szersze kręgi i mam potrzebę opisania ich również po angielsku, dlatego zaczynam od nowa moją blogową przygodę. Przenoszę się na platformę Wordpress, która da mi więcej możliwości i większą szansę na dotarcie do szerszego grona odbiorców. Mam nadzieję, że odwiedzicie mnie tam! 
Szczyt piramidy majańskiej na tle gwatemalskiej dżungli

Nazwa nowego bloga


Tytuł nowej strony La Travellita to gra słów: angielskiego 'traveler' z hiszpańskim rodzajnikiem żeńskim 'la' oraz zdrabniającą końcówką ‘ita’ co jakby postarać się przetłumaczyć oznaczałoby małą podróżniczkę.
O czym będę pisać?
Zmieni się trochę forma wpisów, ale nadal odnajdziecie tam moje ulubione boczne dróżki, opuszczone budynki i wgląd w historię. Tematyka będzie dotyczyła również mojej podróży po Ameryce Centralnej. 5 krajów przemierzonych chicken busami, łodziami i pieszo w dwa miesiące z 30 litrowym plecakiem. Łącznie z 6 dniową wędrówką w dżungli pełnej opuszczonych majańskich miast, nietypowym przekraczaniem granic drogą wodną oraz wycieczką rowerową wzdłuż wybrzeża w Kostaryce. Będzie ciekawie, obiecuję!
Żółty autobus na szutrowej drodze w Nikaragui

Mam nadzieję, że do zobaczenia na La Travellita.

Pozdrawiam Was serdecznie, Dorota

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...